Çakır İnşaat

Biz Kimiz?

Bir İnşaat Firmasından Fazlası

Çakır İnşaat kısa sürede kalitesini ortaya koyan yapılar oluşturmuştur. Bizi daha yakından tanıyın.

Misyonumuz

Sektörümüzde kaliteli işler yaparak bilinir olmak,standartlarımızı üst düzeyde tutarak inşaat teknolojilerine uygun yapılar üretmek,güvenilir ve kaliteli hizmet anlayışının tüm faaliyetlerimizde eksiksiz yer almasını sağlamak,her zaman tercih edilir bir firma olmak.

Vizyonumuz

Müşterilerimizin beklentilerini göz önünde bulundurarak yaşam alanları üretmek,faaliyet alanlarımızdaki tüm gelişmeleri takip etmek,iş ve çalışanlarımızın güvenlikleri konusunda gereken önlemleri almak,doğru yerde,doğru zamanda,doğru projelerle alıcısına da kazandıran işlere imza atarak ülkemizin menfaatine hizmet etmek.


Temel Değerlerimiz

Bizi Farklı yapan

Sürekli kendimizi geliştiriyoruz

Son teknoloji

Güvenilir&Kaliteli

Çevreye Dost


Çakır İnşaat

İnşaat sektörünün genç ve dinamik firması Çakır İnşaat,2012 yılında inşaat yapımı ve satışına başlamıştır. Firma olarak prensibimiz siz değerli müşterilerimize kaliteli, temiz, sorunsuz hizmet sağlamaktır. Firmamız çalışma faaliyetlerinde değişim, verimlilik, müşteri odaklılık gibi değerleri “firma kültürü” olarak benimsemiş ve başarısının sırrının bu değerlerden geçtiğini bilerek hizmetlerine devam etmektedir.
Gerçek bir marka olmanın tek yolunun,üst düzey bir müşteri memnuniyeti sağlamak ve mükemmeli yakalamak olduğunun kuruluş olarak farkındayız. Çakır İnşaat olarak sizlere daha iyisini sunmak için gelişmeye ve üretmeye devam edecektir.

Çakır Nakliyat

Çakır Nakliyat olarak günün koşullarına uygun ve deneyimli şoförlerimizle Türkiye’nin her yanına her türlü kuru yük taşımacılığı ve tüm muhtelif kişi ve kurumlara taşımacılık hizmeti vermekteyiz. Müşterilerimizin istek ve taleplerine uygun olarak gerek kendi araçlarımızla, gerek bulunduğunuz noktaya yük getirmiş ve geri dönüş yapacak olan araçlarla taşıma işleminiz gerçekleştirilir. Fabrika ve devamlı sevkiyat işlemleri bulunan firmalarla sözleşme yapılarak devamlı olarak sevkiyat yapılır. Firmamız gerekli tüm belge ve donanımlara sahip olarak hizmet vermekte ve öncelikle müşteri memnuniyeti hedeflenmektedir.